Odwiedziny duszpasterskie - Kolęda 2023

Po czasie pandemii pragniemy powrócić do praktyki spotkań i błogosławieństwa rodzin w domach i mieszkaniach naszych parafian. Uprzejmie prosimy wszystkie osoby pragnące przyjąć kolędę, aby w dniu odwiedzin duszpasterskich oznaczyły drzwi swego mieszkania kartką z napisem: "OCZEKUJĘ NA KOLĘDE". To znacznie usprawni jej przebieg. Dodatkowo informujemy, że na osiedlach Ceglana Park i Atal kolęda odbędzie się po wcześniejszym telefonicznym zapisaniu się lub za pośrednictwem kodu QR, który znajdzie się na plakatach kolędowych.

2022-11-12


PRZEDSTAWIAMY PLAN TEGOROCZNYCH ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH:

Piątek 25 listopada, od 16.30

1.     Astrów 9, 8, 7, 4

2.     Narcyzów 5, 4, 3, 2, 1 

3.     Szeligiewicza 20, 26, 8

 

Sobota 26 listopada, od 14.30

1.     Fiołków 7, 5, 3, 1,

2.     Różana 15, 13c, 13b, 13a, 12, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

3.     Bratków 9, 8, 7, 6, 5, 4 (Bohema), 3, 1 i Astrów 3, 2, 1 

 

Niedziela 27 listopada, od 14.30

1.     Szeligiewicza 15, 13, 12, 11, 10

2.     Szeligiewicza 14, 9

3.     Szeligiewicza 7, 5, 3, 3c, 3b, 3a

 

Piątek 2 grudnia, od 16.30

1.     Szeligiewicza 6, 4, 2

2.     Wita Stwosza 6, 4b, 4a, 4, Kochanowskiego 20, 18 

3.     Ligonia 34, 33, 31, 30, 28, 26, 40, 36 

 

Sobota 3 grudnia, od 14.30

1.     Plac Miarki 8, 7, 6, 2, 1, Kochanowskiego 16, 14a, 14

2.     Konckiego 4b, 4a, Wita Stwosza 9, 7, 3 1,

3.     Sienkiewicza 47, 45, 37, 35, 33, 44, 42, 36 

 

Niedziela 4 grudnia, od 14.30

1.     Sienkiewicza 27, 25, 23, 21, 24, 22, 20, 16, 14, 13, 12

2.     Sienkiewicza 19, 17, 15, Sienkiewicza 74a, 74, 72, 70, 68, 66, 64, 62, 60, 58, 48, 46 

3.     Ligonia 20, 18, 10, 8, 6 

 

Piątek 9 grudnia, od 16.30

1.     Dąbrowskiego 9, 5, 3, 1 

2.     Dąbrowskiego 14, 6, 4, 2 

3.     Dąbrowskiego 19, 17b, 17a, 17, 16, 15, 13 

 

Sobota 10 grudnia, od 14:30

1.     Podchorążych 9, 1a

2.     Podchorążych 11, 3

3.     Podchorążych 13, 9b, 9a 

 

Niedziela 11 grudnia, od 14.30

1.     Powstańców 7b, 3, 1 

2.     Powstańców 7a, 7 

3.     Powstańców 9a, 9, 9b

 

Piątek 16 grudnia, od 16.30

1.     Wita Stwosza 23, 23a, 23 b, 21, 19

2.     Wita Stwosza 30c, 30b, 30a, 30, 27a, 27, 25 

3.     Powstańców 36d, 36c, 36b, 36a

 

Sobota 17 grudnia od 14.30

1.     Powstańców 12, 10, 8, 6, 4 

2.     Powstańców 36, 34, 26, 24, 22, 21, 37, 35a, 35, 27 

3.     Krzemienna

 

Niedziela 18 grudnia, od 14:30

1.     Jordana 27, 21 14 

2.     Jordana 16c, 16b, 16a,

3.     Ceglana, Francuska 119, 121, 123, 180, 181, Meteorologów, Muchowiec, Porfirowa 

 

Wtorek 27 grudnia, od 16.30

1.     Kochanowskiego 13, 11, 9a, 9, 7a, 7, 

2.     Kochanowskiego 12a, 12, 10, 6, 5a, 5, 4, 2, 1, 

3.     Plebiscytowa 46 (dom dziecka), 42b, 42a, 40b, 40a 

 

Środa 28 grudnia, od 16:30

1.     Plebiscytowa 21, 17, 15, 13, 9, 7, 1 

2.     Plebiscytowa 34, 32, 30, 28, 26 

3.     Plebiscytowa 35a, 35, 31, 29, 27, 25, 23 

 

 

 

Czwartek 29 grudnia, od 16:30

1.     Plebiscytowa 38b, 38a, 37

2.     Plebiscytowa 24, 22, 20, 18 

3.     Plebiscytowa 14, 12, 8, 6, 4, 2 

 

Piątek 30 grudnia, od 16:30

1.     Francuska 65, 63, 61

2.     Francuska 65a, 63a, 61a

3.     Reymonta 40, 38, 36, 34 i Ligonia 55

 

Środa 4 stycznia, od 16:30

1.     Francuska 80

2.     Francuska 80

3.     Francuska 80

4.     Francuska 80

 

Czwartek 5 stycznia, od 16:30

1.     Rybnicka 15 i 17

2.     Rybnicka 13

3.     Rybnicka 16a, 16, 14

 

Sobota 7 stycznia, od 14:30

1.     Rybnicka 1, 3, 5, 7

2.     Rybnicka 12, 10, 8, 6, 4 

3.     Królowej Jadwigi 12, 8

 

Niedziela 8 stycznia, od 14:30

1.     Lompy 15c, 15b, 15a

2.     Lompy 15f, 15e, 15d, 26, 24b, 24a, 24, 22  

3.     Lompy 20, 18, 9, 7 

 

Poniedziałek 9 stycznia, od 16:30

1.     Królowej Jadwigi 11, 9, 7, 6, 4, 2 

2.     Jagiellońska 21, 19, 11, 7, 5, 3, 1 

3.     Jagiellońska 24, 20, 18, 16, 14a, 14, 12, 8, 6, 4, 2  

 

Wtorek 10 stycznia, od 16:30

1.     Francuska 70b strona prawa

2.     Francuska 70b strona lewa

3.     Ligonia 48, Reymonta 22, 20, 18, 

4.     Jagiellońska 27, Reymonta 16, 14

 

Środa 11 stycznia, od 16:30

1.     Kolęda dodatkowa

2.     Francuska 43, 49, 41, 39, 33, 31

3.     Francuska 49a, 51, 53, 55, 55a, 57, 59, 59a, 59b

 

Czwartek 12 stycznia, od 16:30

1.     Francuska Atal (na zapisy)

2.     Francuska Atal (na zapisy)

3.     Francuska Atal (na zapisy)

 

Piątek 13 stycznia, od 16:30

1.     Francuska Atal (na zapisy)

2.     Francuska Atal (na zapisy)

3.     Francuska Atal (na zapisy)

 

Sobota 14 stycznia, od 14:30

1.     Ceglana 66 (na zapisy)

2.     Kolęda dodatkowa

 

Niedziela 15 stycznia, od 14:30

1.     Ceglana 65 – 59

2.     Kolęda dodatkowa (na zapisy)

 

Sobota 28 stycznia, od 14:30

1.      Kolęda dodatkowa (na zapisy)

 

Niedziela 29 stycznia, od 14:30

1.      Kolęda dodatkowa (na zapisy)

 

Na bieżąco

Dane teleadresowe

Plebiscytowa 49A,
40-041 Katowice
katedra@katowicka.pl
+48 (32) 251 21 96

Konta bankowe-ofiary

PKO BP I Oddział Katowice
ul. Damrota 23 40-022 Katowice
Wpłaty w złotych:
numer konta:
20 1020 2313 0000 3002 0019 1494
Wpłaty w euro:
numer konta:
PL 08 1020 2313 0000 3702 0522 9838
BIC (Swift): BPKOPLPW